Dzięki współpracy z BSN-JOBST®, którego jesteśmy przedstawicielem w Polsce, możecie Pańswto skorzystać z wygodnych rozwiązań ARION, pomagających w nakładaniu i zdejmowaniu wyrobów uciskowych.

Ślizgacze ARION to proste i niedrogie rozwiązania pomocne pacjentom korzystającym z kompresjoterapii.
Zakładanie i zdejmowanie leczniczych uciskowych podkolanówek, pończochy, czy rajstop, a także rękawów przysparza często trudności pacjentom, a także personelowi medycznemu. Ślizgacze ARION to niezwykle skuteczna pomoc, szczególnie dla ludzi starszych mających trudności w nakładaniu wyrobów kompresyjnych. Produkty ARION są tanie. Łatwo je umyć. Są lekkie, łatwo je złożyć i zabrać ze sobą w podróż. To czyni, że produkty ARION są tak przyjazne dla ludzi. Uśmiech jest znakiem rozpoznawczym produktów ARION. Wszytkie produkty ARION dostępne w sprzedaży w Centrum Flebologii.

Zapraszamy do obejrzenia filmów prezentujących te rozwiązania:

Ślizgacz do nakładania wyrobów uciskowych z odkrytymi palcami - Easy-Slide ARIONŚlizgacz do nakładania wyrobów uciskowych z pełną stopą - Easy-Slide-Magnite ARIONŚlizgacz do nakładania rękawów - Easy-Slide Arm ARIONŚlizgacz do zdejmowania wyrobów - Easy-Off ARION
DODATKOWE USŁUGI

© 2016 by Centrum Flebologii